На Запоріжжі поліцейські вилучили боєприпаси

Під час обшуку за місцем мешкання громадянина 1997 року народження поліцейські вилучили боєприпаси. Вилучене направлено на дослідження.

5 жовтня працівники Шевченківського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області під час операції «Зброя і вибухівка» провели санкціонованого обшук за місцем мешкання 20-річного чоловіка.
В ході якого поліцейські вилучили: 50 патронів калібру 7,62 мм до гвинтівки “Мосіна”, 27 патронів невстановленого калібру, гранату Ф-1 з запалом, та корпус гранати РГД часів Другої світової війни.
Вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

 

Джерело походження боєприпасів, приналежність та мету, з якою їх зберігав чоловік, встановить подальше розслідування.

Слідчим Шевченківського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами). Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років. Триває досудове розслідування.

Всього з початку року працівники Головного управління Національної поліції в Запорізькій області розкрили 253 злочини у сфері незаконного обігу зброї та боєприпасів.

Нагадаємо, під час обшуку в одному з сіл Запорізького району поліцейські вилучили зброю та боєприпаси. Вилучене направлено на дослідження.

Відділ комунікації поліції Запорізької області