Нацгвардійці на Покровському Ярмарку

У Запоріжжі стартували традиційні, святкові заходи, присвячені Дню міста. Святкування розпочались з урочистого відкриття Покровського Ярмарку, який проходить

у центральній частині міста, на Набережній магістралі. 9-ий полк оперативного призначення залучився до святкування визначної події та влаштував справжню мобільну сцену з власним святковим концертом.
На цьому грандіозному заході представляються продукти та послуги від багатьох Запорізьких виробників та компаній, різних галузей. Військова частина 3029 також презентувала себе задля популяризації військової служби у Національній гвардії України.
    Для гостей ярмарку гвардійці підготували феєричний виступ військового оркестру частини, який так і притягував увагу перехожих та змушував їх зупинятись, щоб послухати сучасні композиції у виконанні оркестру. Народний ансамбль Запорізької Поліції «Пернач» розважав глядачів театралізованими, яскравими українськими та народними піснями, під які пританцьовували дорослі і малі. А вокально-інструментальний ансамбль «3029» дарував дівчатам чудові, ліричні пісні гурту «Скрябін» та авторські композиції, які складали самі виконавці – військовослужбовці. «Чудові пісні та чудові хлопці. Як приємно бачити, військовослужбовців, які так гарно співають, аж до сліз…» – ділиться враженнями дівчина, яка спостерігала за концертом Ганна Орлова.
    Доки творчі колективи розважали городян на сцені, агітаційна група інформувала зацікавлених хлопців та дівчат, щодо служби у Національній гвардії України, перевагах та пільгах, які отримує військовослужбовець. Гвардійці залюбки фотографувались з дівчатами та спілкувались з перехожими, ділились враженнями про службу.
    Багато гарного настрою та позитиву отримали гвардійці від сьогоднішнього свята та спілкування з громадянами.

 

Олег Соловйов