У Запорізькій області поліцейські познайомили зі своєю роботою близько 500 школярів

Співробітники Головного управління Національної поліції в Запорізькій області влаштували соціальну акцію «Школа і поліція: моя Україна – правова держава» для

школярів Мелітополя. З роботою різних підрозділів Національної поліції познайомилося близько 500 дітей.
6 жовтня задля підвищення рівня правових знань підлітків, профілактичної роботи серед дітей для формування навичок безпечної поведінки, попередження жорстокості серед неповнолітніх та протидії вчинення насильства проти них працівники поліції провели захід «Школа і поліція: моя Україна – правова держава».
В акції взяло участь близько 500 школярів з різних навчальних закладів Мелітополя. На початку заходу з привітальним словом до дітей звернулась тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Ольга Зінченко, яка зазначила, що діти завжди можуть розраховувати на дружню пораду та допомогу поліцейських.
На святі виступила команда юних інспекторів дорожнього руху з гімназії № 19. Діти закликали дотримуватися правил безпеки на дорогах.
Потім для учнів діяло 4 факультативи, під час яких поліцейські ознайомили дітей зі специфікою своєї роботи. Для школярів правоохоронці влаштували вікторини на знання правил дорожнього руху.
Найактивніші учасники отримали пам’ятні подарунки з символікою поліції Запорізької області та посібники із роз’ясненням для дітей чинного законодавства.
Про свою роботу розповіли школярам і працівники Вибухотехнічного управління. Правоохоронці нагадали учням правила поведінки у разі знахідки небезпечних предметів.
По-справжньому захопив школярів виступ кінологів з їхніми чотирилапими напарниками, які показали неабияку професійну підготовку.
Діти побачили на власні очі, як чотирилапі помічники правоохоронців знаходять «вибухівку», виходять на слід та затримують злодіїв.
Окрім цього, діти познайомилися зі службовим псом на прізвисько Форс, який напередодні виборов третє місце на міжнародних змаганнях.Діти весь час знаходились під пильним наглядом правоохоронців, тож ніщо не завадило школярам отримати позитивні враження та корисні знання.

 

Відділ комунікації
поліції Запорізької області