Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за дев’ять місяців 2017 року забезпечило відшкодування втрат на суму понад 51,5 млн гривень

Протягом січня-вересня 2017 року в ході контрольних заходів фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечили

усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 51,5 млн гривень. Завдяки заходам, що вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 62 управлінських рішення та врахували 41 пропозицію за підсумками державних фінансових аудитів.
Правоохоронним органам передано 37 контрольних заходів за результатами яких розпочато 14 досудових розслідувань та вручено 23 письмових повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.
До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 47 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення  та зменшення бюджетних асигнувань, прийнято 2 вимоги про повернення використаних не за  цільовим  призначенням суми субвенції та коштів, наданих одержувачу бюджетних коштів.
За допущені порушення 70 осіб притягнуто до адміністративної та 31 – до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.
 Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 23,1 млн гривень.

 

Прес-служба управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області