1,5 тис. молодих людей знайшли роботу під час «Місячника зайнятості молоді»

Останнім часом багато молодих людей звертаються до обласної служби зайнятості за допомогою в працевлаштуванні. При наданні соціальних послуг фахівці

обласної служби зайнятості враховують стрімке бажання молоді знайти своє місце в житті, самовизначитись  та  самоствердитись.
З метою посилення уваги до проблем зайнятості молоді, підвищення її впевненості у власних силах, обласною службою зайнятості протягом вересня 2017 року проведено «Місячник зайнятості молоді».
У цей період до обласної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулось більше 2,4 тис. молодих людей у віці до 35 років. У цьому році за сприянням служби зайнятості  працевлаштовано більше 1,5 тис. молодих людей, що на 0,5 тис. більше, ніж у минулому. «Досягти цього стало можливим завдяки посиленню індивідуального підходу до кожного клієнту служби зайнятості, налагодженню більш тісної співпраці з роботодавцями, впровадженню у роботі служби інноваційних методів роботи», – вважає директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.
Заходи, які проводились службою зайнятості під час Місячника, були спрямовані на захист від безробіття молоді, та все ж, запобігання молодіжному безробіттю не обмежується лише працевлаштуванням. Важливим завданням служби зайнятості є психологічна підтримка безробітної молоді. Робота по інформуванню молоді про їх права у сфері зайнятості, в соціальній сфері має великий вплив на формування усвідомленої мотивації до працевлаштування та стратегії поведінки на ринку праці.
Місячник зайнятості молоді у Запорізькій області завершився, але питання надання молодим людям якісних соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, завжди знаходяться в центрі уваги фахівців обласної служби.

 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-37