Читайте у газеті "Запорізька правда" за 12.10.2017р.

Шановні друзі! У четвер, 12 жовтня, виходить у світ

свіжий випуск газети «Запорізька правда», присвячений  Дню  захисників Вітчизни.
Ми навмисне використали іменник чоловічого  роду  «захисник» у множині, тому що вважаємо за необхідне підкреслити також  роль жінок у справі оборони  незалежності нашої держави від агресора. Душевні історії  про найкращих із нас – тих, хто  приносить високу жертву  заради нашого благополуччя і не шкодує свого життя заради України,  читайте на шпальтах нашої газети.
Творчий колектив редакції  підготував для вас чимало й інших  цікавих і корисних  матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та  подій, що мають місце або  відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та  могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими,  були підготовлені  до зустрічі  із  всілякими явищами  у повному їх розмаїтті.
Зокрема, у свіжому випуску «Запорізької правди»  ви  дізнаєтесь, що 11 жовтня з ініціативи ООН все прогресивне людство відмічає  Міжнародний  день дівчаток. Зазвичай ця поважна організація не робить нічого просто так, заради задоволення. Це рішення вона прийняла, щоб привернути увагу світової спільноти до порушення прав дівчаток, до проблем, з якими багатьом з них  доводиться стикатися в занадто юному віці: дискримінацією та насильством.  Ми познайомимо вас із сповненою трагізму долею дівчини Ані, яка все ж набула щасливого подовження. А також подамо адреси, куди  підлітки  і молоді дівчата, втім, і хлопці також, можуть звернутися по допомогу.
А з  нагоди відзначення  Дня міста Запоріжжя,  наша газета  з’ясувала, чи гідно оцінений вклад жінок у розвиток нашого обласного центру?  Виявляється, за роки Незалежності України це звання отримали тільки 3 жінки. Хто вони? Про це дізнайтесь з публікації на шпальтах «Запорізької правди».

 

Ми прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви,  відкриваючи для себе сторінки правди в  історії України, ставали свідомими громадянами.
Зокрема, «Запорізька правда» продовжує знайомити своїх читачів із видатними українцями, які прославили свою Батьківщину.
У Великобританії найвища військова нагорода – Хрест Вікторії. Згідно з правилами, при зустрічі з кавалерами цього ордену британські королі повинні вітатися і віддавати їм честь першими. При цьому інші нагороди воїн може не носити. 15 жовтня 1917 року перед Букінгемським палацом цю найвищу нагороду отримав українець з Канадщини Пилип Коновал. За який такий подвиг він удостоївся такої пошани?  З’ясуйте  із публікації в нашій газеті.
Тільки у нашій газеті  в рубриці «Справи небайдужих»  ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окрилюють.
Також не забуваємо порадувати, а  деколи і здивувати вас розмаїттям  сенсацій.
Зокрема, розкажемо про  наймолодшу світову релігію – віру Бахаї. Експозиція світлин храмів послідовників цієї віри, яка пройшла  у виставковій залі Запорізької обласної Спілки фотохудожників України,  вразила глядачів.
 А окрім того, подаємо й іншу  корисну ужиткову інформацію.
Нині розкажемо про  місце, де можна знайти чудові саджанці для власного саду, городу, квітника.
Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва,  цікавий кросворд, фотоконкурс,  а також місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  тижневу програму  телебачення із супутниковими каналами та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або  061-787-54-21(робочі дні)  у робочий час.