Мітинги з нагоди 74-ї річниці визволення міста Запоріжжя

10-го жовтня, військовослужбовці прийняли участь у урочистих заходах з нагоди вшанування воїнів-визволителів міста Запоріжжя у 1943 році. Церемонія

відбулась на меморіальному комплексі «Летять журавлі» та меморіалі загиблим воїнам при звільненні Запоріжжя що на Капустяному кладовищі. Жителі міста, військовослужбовці 9-го полку оперативного призначення та ліцеїсти зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять справжніх героїв тих часів та пом’янути загиблих воїнів АТО.
Урочистості розпочинались з промов представників міської влади та виконання Державного Гімну під супровід оркестру військової частини 3029. Лунав військовий салют. Традиційно усі присутні вшановували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Після урочистостей виступили вихованці шкіл та гімназії міста Запоріжжя з ліричними та дуже зворушливими віршами. А наприкінці мітингу відбулось покладання квітів до меморіалів загиблих.
«У вдячній пам’яті запоріжців ніколи не померкне мужність, стійкість та хоробрість наших воїнів-патріотів – тих, хто ціною величезних зусиль відвоював наше місто і подарував нам свободу.» – зазначив голова районної адміністрації Федір Маєр.

 

солдат Соловйов Олег