Урок мужності у школі до Дня Захисника України

10 жовтня, до Запорізької школи №19 прибули гвардійці 9-го полку оперативного призначення. Бійці розповідали учням старших класів про Національну

гвардію України та її внесок у захист нашої Держави.
Школярі із захопленням слухали розповіді про те, як гвардійці кожен день несуть службу у зоні проведення АТО та цікавились новинами з їх життя. Разом з тим вихованці школи, від наймолодших до старших, влаштували для гостей святковий концерт, присвячений Дню Захисника України.
Концерт відбувся у актовому залі школи та розпочався з виконання державного Гімну. Діти співали патріотичні пісні та танцювали. Учні старших класів демонстрували свою майстерність з карате, виконуючи справжні, складні спортивні вправи на сцені. Гвардійці 9-го полку оперативного призначення з захопленням спостерігали за виступами та жваво підтримували виступаючих оплесками та посмішками.
 «Ми дуже вдячні вам, дорогі наші захисники, за те що ви є та кожен день обороняєте наш спокій та мир. Бажаємо вам усім здоров’я козацького та наснаги у вашій нелегкій справі. Для вас сьогодні наші дітки підготували дуже цікавий концерт, як знак подяки за вашу службу…» – привітала військовослужбовців директорка школи №19 Ганна Тандура
Діти залюбки фотографувалися з гвардійцями, обіймалися та щиро вітали їх зі святом. Талановиті школярі навіть влаштували бійцям «квітковий коридор».

 

Олег Соловйов