Відкриття фестивалю

Запрошуємо Вас 13 жовтня о 12.30 на урочисте відкриття „Фестивалю військового патріотичного кіно у твоєму місті „Позивний Зеніт”. Кіноконцертний зал «ім. Довженка», велика зала.

    У програмі:
12.30 – церемонія відкриття Фестивалю;
13.00 – показ фільму «Позивний Зеніт. Фільм 1»;  
14.10 – прес-конференція за участі авторів 5-ти фільмів «Позивний Зеніт», Захисників України, керівництва області.
    Запорізький край – перша в Україні область, яка під патронатом голови ОДА, буде демонструвати 5 фільмів «Позивний Зеніт» в програмі „Фестивалю військового патріотичного кіно у твоєму місті „Позивний Зеніт” в усіх кінотеатрах, кінотеатральних та кіноконцертних залах впродовж місяця (з 13 жовтня по 15 листопада). Завдяки благодійному  фонду «Фелікса Кусаєва «Фенікс» і ТОВ «Метпромсервіс» усі мешканці Запоріжжя та області дивитимуться фільми „Позивний Зеніт” безкоштовно.

 

    Безпрецедентна національна прем’єра – від авторів національного фільму «Воїни духу». Режисери  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська представляють:
Цикл п’яти національних фільмів „Позивний Зеніт” режисерів Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок „Позивний Зеніт” кожен глядач впізнає «guy living next door» – свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.
Детальна правда про те, як живуть і воюють бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці – скрізь однаково страшна.
Аудиторія національних фільмів „Позивний Зеніт”- без вікових обмежень.
Цикл „Позивний Зеніт” – унікальний своєю хронікальною машстабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють більше 70 історій з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.
 Хронометражі циклу п’яти фільмів „Позивний Зеніт” 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group. Динамічні, емоційні, сучасні, інформативні фільми «Позивний Зеніт» уже демонструються в кінотеатрах України. Дорослі та молодь – у емоційному піднесенні після перегляду кожного з п’яти фільмів «Позивний Зеніт». Кіно, яке наближає перемогу!
Позиція «Зеніт» завжди була і залишається під українським стягом.
«Позивний Зеніт. Фільм 1» (хр:49,44 хвилини) Початок війни. Осінь 2014 року. Унікальне явище – авіатори навчились і стали піхотою. Вогнева підтримка ДАП, виведення з позіції ЗРК «Бук», обстріл першої ротації добровольців Повітряних Сил градами у Тоненькому, організація КПП в напрямку Спартак-Авдіївка, взяття полоненого, перший загиблий офіцер Зведеного Загону ПС ЗСУ, емоційно-психологічні враження бійців.
«Позивний Зеніт. Фільм 2» (хр:52,48 хвилин) Перша зима війни на передовій, 2014 рік. Боротьба з безпілотниками, ескалація вогневої підтримки ДАП, бої з батальйоном Оплот, який утримував шахту Бутівка, взяття полоненого, загибель другого офіцера, величезна відповідальність і подвиг водіїв на війні.
«Позивний Зеніт. Фільм 3» (хр:54,54 хвилин) «Хочете жити? – Воюйте!». Утримання позиції Зеніт третьою ротацією Зведеного Загону ПС ЗСУ та десантниками в умовах цілковитого оточення після падіння ДАП, ближній бій 22 січня 2015 року, який закінчився відбиттям атаки танкової колони з кількісною перевагою ворога на броні, бойова злагодженість та взаємодія Зведеного Загону та десантників, загибель у бою вояків ЗСУ.
«Позивний Зеніт. Фільм 4» (хр:53,22 хвилин) Весна 2015 року. Самовіддана служба молодих медиків четвертої ротації, взаємодія бійців позиції «Зеніт» з батальйоном «Київська Русь», підступний розстріл на Паску п’яти бійців під час масованого обстрілу ворогом позиції «Зеніт», бачення бійцями інформаційної політики держави, злагодженість і братерство між учасниками бойових дій, реабілітація військовослужбовців після фронту.
«Позивний Зеніт. Фільм 5» (хр:54,01 хвилин) Літо в окопах 2015 року. Запобігання проникненню на позицію «Зеніт» диверсійно-розвідувальних груп бійцями шостої та сьомої ротацій, боротьба з танковими «каруселями» противника, взаємодія бійців ПС ЗСУ з бійцями ДУК «Правий сектор», бойові дії з противником з боку Спартака і терміналів аеропорту, розмінування позиції та сусідніх населених пунктів, робота «Чорного тюльпану» на території позиції та поряд.   
Об’єднавши нашу громадянську патріотично-просвітницьку діяльність, направлену на утвердження гідного іміджу ЗСУ, утвердженню братерства та міці усіх родів військ ЗСУ, вшанувати зв’язок поколінь Захисників України Другої Світової Війни та Воїнів АТО, щоб пам’ятне гасло: «Ніколи знову!» лунало на підставах народ і армія – єдині!
Росія невтомно «доносить правдиву інформацію» до світової спільноти, тому ми не маємо гаяти ні хвилини часу. Нам треба діяти на упередження і повести глядачів за собою. Ми повинні дбати і оберігати ментальний простір нашої України! Маючи на озброєнні таке душевне кіно, ми вже перемогли! Давайте дамо глядачам можливістьпо-справжньомуоцінити такі буденні, на перший погляд, поняття – мирне небо, спокій, мирне щоденне життя.

Контакти авторів та режисерів Анни Мартиненко і ТетяниКулаковської: тел. 0672301340; e-mail: ukrannata@gmail.com; сторінка у ФБ AnnaTetiana