Як ви шануєте наших захисників?

Данило Бондаренко, фотограф:
­­- Своя земля, своя родина-це головне. Якщо проти тебе ідуть

зі зброєю в руках, то треба захищати свою землю. Шаную і поважаю нашіх хлопців, які зараз на передовій, сам був там. Бажаю щоб держава приділяла їм більше часу і більше уваги, та допомагали їх сім’ям.
Олена Мозгова, приватний підприємець:
– Захист батьківщини це саме шляхетна справа для чоловіків. Навіть тим, хто тільки збирається захищати вітчизну- вже можно ставити пам’ятники за життя, особливо в тій ситуації, яка є зараз  і в тому часі, в якому ми живемо, навіть не віриться що зараз 21 сторіччя, що таке могло трапитись. Захисники- це найдостойніші люди нашої України.
Людмила Дудник, сімейний фотограф:
Я дуже шаную наших захисників, низькій їм уклін. Велика подяка їм, за те,що захищають нас, за наше мирне небо. Нехай Боже їх береже.
Володир Півак, підприємець:
-Моє ставлення до захисників батьківщини саме позитивне. Хлопці кладуть своє здоровьє, свої сили, енергію, молодість, своє життя заради вітчизни. Підтримую свято захисника батьківщини.
Павло Хоменко, головний енергетик:
-Поважаю захисників. Мій дід пройшов всю другу світову війну, був льотчиком, має нагороди- три ордени. Завжди спостерігав як йшли проспектом ветерани. І сучасних захисників батьківщини шаную.