Бюджетний процес розпочався з роботи на територіях

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак разом з колегою – депутатом Віталієм Лупиносом  з робочою поїздкою відвідали Комишуваську територіальну

громаду. Вони оглянули об’єкти, в яких силами місцевих коштів розпочато ремонт, визначили проблемні питання, які потребують допомоги обласного бюджету.
За словами Григорія Самардака, робота безпосередньо на територіях дозволить депутатському корпусу  більш ефективно попрацювати під час розгляду проекту головного фінансового документу області на наступний рік.
– Вже розпочався бюджетний процес, тож робота на територіях дозволить нам визначитися із пріоритетами. Вважаю, що допомагати треба саме там, де є справжні господарі, де вміють рахувати не тільки доходи, а й видатки. Де вміють планувати розвиток території і мають довіру населення, – прокоментував очільник депутатського корпусу.
До Комишувасьської об’єднаної територіальної громади  входять 30 сіл, тож територія доволі велика і проблем чимало. Голова ОТГ Юрій Карапетян поділився – проблем накопичилось чимало, і місцевого бюджету на все не вистачає. Разом з жителями громади розраховують на підтримку з боку обласної ради на умовах співфінансування.
– В цьому році нам виділяли кошти на придбання шкільного автобусу, на придбання асенізаційної машини, виділялися кошти також  на реконструкцію дитячого садочка. І в наступному році ми плануємо завершити роботи і забезпечити місцями всіх дітей. Є ще плани збудувати футбольне поле зі штучним покриття і не тільки. Тож у тих проектах, які вже пройшли експертизу розраховуємо на підтримку в обласній раді, – зазначив Юрій Карапетян.  
Голова Запорізької обласної ради оглянув  селищний будинок культури, в якому завершуються відновлювальні роботи: у глядацькій залі зроблено ремонт, замінені крісла, облаштовують хол та додаткові приміщення. Також ознайомився з роботою центру первинної медико-санітарної допомоги та  завітав до опорної школи «Джерело».

 

Ганна Кирильчук