Читайте у газеті "Запорізька правда" за 19.10.2017 року

Шановні друзі! У четвер, 19 жовтня, виходить у світ свіжий випуск газети «Запорізька правда», присвячений визначним державним святам- День козацтва, День

захисників України, Покрова Пресвятої Богородиці, День УПА, а також визволення Запоріжжя від фашистських загарбників у Другій світовій війні.
Творчий колектив редакції  підготував для вас чимало   цікавих і корисних  матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та  подій, що мають місце або  відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та  могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими,  були підготовлені  до зустрічі  із  всілякими явищами  у повному їх розмаїтті.
Зокрема, у свіжому випуску «Запорізької правди»  ви  дізнаєтесь, що Кабмін на п’ять років присвоїв статус депресивної території місту Токмак, який  є й районним центром нашої області. За цей час, за задумом уряду, повинна бути розроблена програма подолання депресивності і простимульовано розвиток. «Запорізька правда»  спробувала розібратися, цей статус- халепа  для токмачан, чи відкриття нових можливостей?

 

Ми прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви,  відкриваючи для себе сторінки правди в  історії України, ставали свідомими громадянами.
Зокрема, познайомимо з результатами обговорення теми «Біблія про єдність Церкви», що відбулося за круглим столом  у  Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці за участю священиків та віруючих різних християнських конфесій. Зокрема, йшлося про біблейські традиції та виклики, які постають перед християнською церквою  у нинішні часи.
Тільки у нашій газеті  в рубриці «Справи небайдужих»  ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окрилюють.
Також не забуваємо порадувати, а  деколи і здивувати вас розмаїттям  сенсацій.
Чільне місце тут відводимо  Запорізькій книжковій толоці, яка порадує і приємно здивує учасників і гостей заходу.
А окрім того, подаємо й іншу  корисну ужиткову інформацію.
Зокрема, поведемо розмову про судову реформу і про те, що означає перезавантаження системи для пересічних громадян.
Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва,  цікавий кросворд, фотоконкурс,  а також місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  тижневу програму  телебачення із супутниковими каналами та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або  061-787-54-21(робочі дні)  у робочий час.