Голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства обласної ради відвідала військовий шпиталь

Напередодні Дня захисника України голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства обласної ради Олена Клімченко

відвідала військовий шпиталь. Мета зустрічі – передача необхідних медичних засобів, закуплених за кошти депутатського фонду, виявлення інших потреб шпиталю. Крім того, Олена Клімченко та її помічники поспілкувалися з пацієнтами шпиталю і кожному подарували вітамінний набор – для скорішого одужання.

 

Серед отриманої допомоги – два деструктора голок, які призначені для утилізації шприців, фізіотерапевтичний засіб для профілактики захворювань носа, глюкометр, два пульсоксиметру для вимірювання тиску та насичення крові киснем, набір для проведення реанімаційних заходів та витратні матеріали для них. Дмитро Скурський, начальник аптеки шпиталю, розповів, що такі засоби є необхідними в роботі шпиталю. Керівник шпиталю Ольга Чоп зазначила, що Ольга Клімченко допомагала закладу ще до того, як стала депутатом облради. Тоді шпиталь тільки розпочинав свою роботу та стикався з багатьма труднощами. Як волонтер Олена Клімченко завжди допомагала шпиталю та його пацієнтам, зазначила Ольга Чоп.
Ми вже давно працюємо як волонтери, – розповіла Олена Клімченко. – За три роки ми передали біля 300 тисяч гривень від групи компаній, яку я представляю. Це допомога військовим частинам, закупівля медикаментів та медичного обладнання. Коли розпочалася антитерористична операція, ми прийняли рішення таким чином допомагати нашим захисникам.
Окрім депутатської діяльності та волонтера від компанії, Олена Клімченко разом з іншими жінками передає військовим харчові продукти та одежу, які виготовлені власноруч. Депутат впевнена, що такі подарунки допоможуть підтримати бойовий дух захисників.
В ході зустрічі, депутат поспілкувалася з керівництвом шпиталю та пацієнтами, щоб визначити потреби на наступний період. Крім того, пацієнти отримали подарункові набори: фіто чай та вітамінний комплекс.
Такі акції від групи компаній виробника та мережі аптек вже стали традиційними, – розповіла Олена Клімченко. – Минулого року ми дарували вітаміни у вигляді фруктів, цього року вирішили подарувати фіточай на натуральній основі та вітаміни. Кожний військовий, який знаходиться у шпиталі, отримає такий набор, який допоможе йому відновити своє здоров’я.