Карітас Запоріжжя разом з ГО Наше майбутнє / NGO Our Future запрошує взяти участь у тренінгу «Працевлаштування та співбесіда: розвиток особистих навичок»!

 До участі запрошуються всі, хто потребує допомоги в працевлаштуванні, та прагне отримати нові знання і саморозвиток. Щоб взяти участь у заході – пройдіть коротку

реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/ig6nxh
    Дата, час та місце проведення: 19 жовтня (з 14.00 до 18.00) за адресою: вул. Семафорна 8, каб. 14. Консультації за телефоном: 050 522 70 61 (Вікторія).
    Метою проекту з працевлаштування є сприяння та допомога в працевлаштуванні мешканцям Запоріжжя.
Реалізація проекту відбувається за такими напрямами:
– консультація з працевлаштування (складання резюме та пошук вакансій);
– профорієнтаційне тестування;
– індивідуальні гранти на перекваліфікацію;
– навчальні курси та тренінги;
– презентація вакансій від роботодавців.

 

Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»