Новий пенсійний закон - це великий обман?

Обіцяючи людям підвищення пенсій, олігархічно-кланова більшість у парламенті прийняла закон, який погіршує життя пенсіонерів, особливо майбутніх, звужує

їхні права та порушує Конституцію України. Про це заявляють у партії «Батьківщина».
    Ухвалений закон збільшує не пенсію, а пенсійну виплату. І не всім, а приблизно половині пенсіонерів. Також переноситься дата планового підвищення прожиткового мінімуму, що є прямим порушенням Конституції. Гірше того, підвищення пенсійної виплати на 2018 рік урядом не передбачене. Саме тому фракція «Батьківщини» в Парламенті в повному складі не проголосувала за пенсійну реформу.
    Всі пенсіонери, що отримають перерахунок пенсій в жовтні, найближчим часом мають пройти процедуру переоформлення житлово-комунальних субсидій, оскільки в них змінився розмір доходу. І, скоріш за все, субсидії будуть зменшені.
«Влада змішала в один закон осучаснення та індексацію пенсій, яких вже вимагають існуючі закони. Це назвали пенсійною реформою, замаскувавши значне погіршення стану українських пенсіонерів. До того ж цією реформою пропонується підвищити на 10 років трудовий стаж для виходу на пенсію – до 35 років. Також пропонується скоротити коефіцієнт нарахування пенсій з 1,35 до 1, що на 35% зменшить реальне нарахування пенсій. Це не пенсійна реформа – це великий обман!», – заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

 

Володимир Марчук