VOX POPULI -опитування громадської думки: -Яким чином слід підіймати депресивні території- ваш рецепт?

Роман Продан, м. Гуляйполе, тимчасово не працює:
-В районі немає робочих місць, людям ніде заробити

гроші,тому низький рівень життя. Не працюють ані заводи,ані фабрики, невигідно стало тримати свійських тварин. Тому треба створювати робочі місця, треба щоб до влади прийшли чесні і розумні люди, які дійсно здатні ефективно керувати. Тоді не буде безробіття, і рівень життя людей підніметься.
Людмила Тандура с. Дружелюбовка, Вільнянський р-н, завідуюча клубом: Подивіться,що села скрізь забуті і занедбані, немає ферм і працюючих господарств, люди тиняються без діла по вулицям. Треба дати людям роботу, щоб вони могли себе самі прогодувати.
Андрій Колесников, м. Токмак, лаборант:
-Люди чомусь думають,що хтось має дати їм умови для кращого рівня життя. Це споживче відношення. Треба брати відповідальність на себе, і власними зусиллями створювати собі краще життя. Не їхати кудись,в інші країни заради швидкого заробітку, а змінювати життя тут, у себе вдома.
Ольга Горлова с. Кам’яне Вільнянській р-н керівник клубу:
-Для нашого селища мабуть ефективним було б об’єднатися в територіальну громаду. Можливо тоді на місця прийдуть гроші. Чекаємо з нетерпінням створення у нас територіальної громади.
Тетяна Осадчук, м. Запоріжжя, викладач:
-Треба зробити умови,щоб люди на місцях бачили перспективу власного життя, і життя своїх дітей і онуків.Треба щоб люди в районах і селах мали можливість реально брати участь у роботі місцевої влади і впливати на її діяльність. Треба щоб продовжувалась політична реформа в країні. У селян має бути політична сила, яка реально стане піклуватись їх інтересами.