Запорізькі дівчата повернулися із перемогою з Греції. 29 вересня в Салоніках відбувся фінал Олімпіади сценічних мистецтв "Golden Laurel 2017"

Олімпіада проходила з 24 по 30 вересня в рамках XVII Міжнародного дитячого фестивалю культури моди і мистецтв «Little Miss & Little Mister United World – 2017».

У конкурсі прийняли участь 60 учасників з 20 країн світу. Представляти Україну поїхали дівчата арт-студії «Пані Ірина» під опікою Ірини Архіпової.
Яна Базай взяла «золото» у свої  15 років. Раніше брала участь у багатьох конкурсах, серед яких яких отримала звання топ-моделі Запоріжжя та України, але не зразу. На зустрічі з пресою учасниця  розповіла, що її стимулювало,-« Мені пощастило з однокласниками, вони завжди були зі мною і підтримували». За словами переможниці,  головною метою дівчинки було показати більше не себе, а красу України, тому вона виконала українську пісню,- «про нашу землю:гори, поля та мову». Ірина Архіпова додала, що атмосфера на її думку була феєричною. Під час «вечору дружби» представники кожної країни одягли національні костюми та організували свій стіл зі смаколиками. Після повернення Яна так само буде працювати у сфері моделінгу та допомогати з молодшими, але підкреслила  що основною її цілю є журналістика.
«Олімпійска надія» арт-студіїї – одинадцятирічна Аліса Котельнікова повернулася із «сріблом». У свої дуже юні роки отримала III місце « Принцеса Запоріжжя 2015» та I місце «Принцеса Запоріжжя 2016», а у цьому році й міжнародну нагороду в номінації «Міні-міс світу». Через участь у конкурсах дівчинка не жаліється на графік  і не відмовляє собі у солодощах, бо вважає себе найстрункішою. З 3років займається гімнастикою, тому кожний її виступ привертає увагу не тільки  яскравий костюм, а й блискучий талант. Конкурсною програмою став соціальний проект про спорт та здоровий спосіб життя, який  підготували і зняли на стадіоні «Металург».  
Пані Ірина висловлює вдячність батькам, особливо матері Аліси –хореографу,  за допомогу у конкурсі і підтримку. Завершальні слова керівниці,-«Я завжди вчу дівчат не тільки перемагати, а й гідно програвати, щиро вітати інших переможниць.» ,- як ніщо інше передало дружню атмосферу олімпіади.