В Запоріжжі пропонують роботу інспекторів патрульної служби

Розпочато Всеукраїнський набір на службу до лав Патрульної поліції України на посади інспекторів та поліцейських.

17 жовтня 2017 в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій за професією «інспектор патрульної служби». Представники Патрульної поліції в м. Запоріжжі представили 120 актуальних вакансії.
Безробітні м. Запоріжжя ознайомились з умовами конкурсного відбору та вступу до патрульної поліції, обов’язками інспектора та вимогами до кандидатів.
Як повідомили представники Патрульної поліції в м. Запоріжжі конкурс складається з п’яти етапів: подачі заяви, тестування, медичного обстеження, перевірки рівня фізичної підготовки та співбесіди з поліцейською комісією.
Для кандидатів на вакантні посади пропонується:
Заробітна плата від 8 000 грн.
Щорічна оплачувана відпустка тривалістю від 30 днів
Безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС
Компенсація 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім’ї.
 Гарантована фінансова допомога у разі ушкодження здоров’я під час несення служби
Можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням.
Конкурс триватиме до 18 грудня 2017 року.
«Зазвичай патрульні екіпажі складаються з двох напарників, що патрулюють місто на службовому автомобілі. Це — основний вид діяльності патрульних поліцейських. Під час патрулювання команда екіпажу постійно пересувається вулицями – завдяки цьому громадяни завжди бачать, що Патрульна поліція поруч і готова прийти на допомогу, – розповіла Ірина Кириченко. – Висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі, прагнення допомагати людям, дисциплінованість, організованість та відповідальність  – головні якості, якими повинен володіти кандидат на посаду інспектора патрульної поліції».
«Це вже третій Ярмарок вакансій з підбору претендентів на посади інспекторів патрульної поліції, який  проходить в Запорізькому обласному центрі зайнятості, – розповіла Ольга Тараканова, начальник відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи. –  Такі заходи підтверджують свою ефективність, шукачі роботи цікавляться отриманою інформацією, звертаються до представників Патрульної поліції в м. Запоріжжі та приймають участь у конкурсі. Такі Ярмарки вакансій вже пройшли у Вільнянському та Новомиколаївському районних центрах зайнятості, на часі – Ярмарок в м. Оріхів». Також О. Тараканова розповіла про ринок праці та основні професії та спеціальності, які затребувані сьогодні.
Довідково: Станом на 13 жовтня 2017 року чисельність безробітних громадян по області становила 17,3 тис. осіб, з них 12,1 тис. осіб отримують допомогу по
безробіттю. Кількість актуальних вакансій станом на 13 жовтня 2017 року – 1259 одиниць (у м. Запоріжжі – 780 одиниць). Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 14 безробітних осіб (у м. Запоріжжі –  6 безробітних).З початку жовтня 2017 року щоденно отримували статус безробітного в середньому 215 громадян. За направленням служби зайнятості щоденно працевлаштовано 83 безробітних, які перебували на обліку.
 Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47.