Диригент… танцював степ

У концертному залі імені М. І. Глінки обласної філармонії шанували головного диригента академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії,

народного артиста України Вячеслава Редю.
Як завжди, Маестро підготував на честь свого дня народження подарунок шанувальникам музики. Вячеслав Редя традиційно відзначає день народження концертом „Маестро запрошує”. І цього року шанувальники заздалегідь розкупили квитки, адже відомий диригент завжди намагається підготувати щось особливе.
 Тож концерт пройшов з аншлагом.
У святковий вечір звучала класика і джаз, музика з кінофільмів. Оркестр під керуванням Вячеслава Реді грав твори Леонарда Бернстайна та нашого земляка Олександра Цфасмана, Джакомо Пуччіні, Юрія Шевченка та запоріжця Дмитра Савенка. Родзинкою концерту став вступ з оркестром танцювальної студії ірландського степу «TapArtDance» (ПК «Орбіта»), що зарядив глядачів драйвом і енергією. Навіть сам диригент Вячеслав Редя не втримався і станцював степ із цим колективом. Справжньою зіркою програми стала також солістка філармонії Ілона Турчанінова (фортепіано). Перше відділення було присвячене класичній музиці, а друге – сучасним творам. Як завжди, шанувальники обдарували Маестро квітами.

 

Олена Шалій