скасування депутатської недоторканності та правова допомога в Україні

Минулого тижня до парламенту було внесено два законопроекти щодо скасування депутатської недоторканності. Один із них передбачає скасування депутатського імунітету для Верховної Ради наступного скликання. Що означає депутатська недоторканність сьогодні і що пропонує змінити закон, читайте детальніше у статті.

Сьогодні в Україні працює понад 550 центрів та бюро із безкоштовної правової допомоги. У цих закладах людина може отримати безоплатну юридичну консультацію, а незахищені верстви населення – навіть адвоката для розгляду справи у суді. Як працює державна правова допомога і як її можна отримати, докладно описано у статті та інфографіці Центру. Завантажити інфографіку у високій якості для друку можна тут: http://naglyad.org/wp-content/uploads/2017/10/Pravova_ua.zip

Архів наших матеріалів також доступний на сайті naglyad.org. Під кожним з матеріалів є кнопка «Завантажити архів», в якому містяться інфографіки у високій якості для друку. Крім того, на сайті є можливість завантажити всі матеріали в обох мовних версіях – українській та російській.

Також на сайті ви можете підписатися на наші оновлення, щоб першими отримувати матеріали Центру громадського моніторингу та контролю.

Оксана Коваль,
медіа-координатор Центру громадського моніторингу та контролю