Строковики 55-ї окремої артилерійської бригади звільнились в запас

Перші десять військовослужбовців призову «Весна-2016», які відслужили встановлені терміни строкової військової служби у 55-й окремій артилерійській бригаді

, 24 жовтня, урочисто звільнились в запас.
Урочистості на Алеї Героїв 55-ї окремої артилерійської бригади розпочались з виносу Бойового Прапору бригади до середини строю. Військовослужбовці-строковики разом з управлінням бригади вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих за Україну героїв.
З теплими словами до вже майже резервістів звернувся тимчасово виконуючий обов`язки командира 55-ї окремої артилерійської бригади, підполковник Ігор Немінський. «За час перебування в армії ви стали дорослішими, змужніли, отримали життєвий досвід, а головне – стали справжніми чоловіками. Дякую всім батькам і рідним військовослужбовців за виховання синів – справжніх патріотів України. Дякую вам, шановні військовослужбовці, за вашу працю, терпіння, добросовісне виконання своїх службових обов`язків. Загартовані солдатською дружбою та витривалістю, ви впевнено будете будувати нашу незалежну Україну. Ви її майбутнє», – підкреслив Ігор Вікторович.
-Дякую своїм товаришам-військовослужбовцям, з якими я пліч-о-пліч пройшов всю службу. Я всіх запам`ятав лише з найкращого боку. Вважаю, що мені дуже пощастило з колективом. Ви реально стали моїми побратимами, – з такими словами звернувся до своїх друзів старший солдат В`ячеслав Водяницький.
Побажали хлопцям легкої дороги в подальшому житті батько загиблого під Дебальцевим військовослужбовця бригади, молодшого сержанта Олександра Говорухи, голова громадської організації сімей загиблих учасників АТО «Родина козацької звитяги» Микола Говоруха та член ради ветеранів 55-ї окремої артилерійської бригади, колишній командир 23-го батальйону територіальної оборони Запорізької області, полковник Юрій Могилевець. «Вітаю вас зі звільненням в запас. Дякую за те, що знаходились саме у цій легендарній бойовій частині, а не шукали «пригод» в пивбарах та на вулиці. Будьте в готовності в разі державної потреби повернутись до рідної бригади для захисту України. Не забувайте рідні стіни «55-ки», де ви стали справжніми воїнами і де у вас залишилось багато друзів», – зазначив Юрій Євгенович.
Найкращі військовослужбовці призову «Весна-2016» були нагороджені грамотами та подяками. Усього ж протягом жовтня-листопада звільняться в запас 120 військовослужбовців, що відслужили встановлені терміни строкової військової служби.