ТОВ „ЗАПОРОЖБАСТРАНС” СИСТЕМНО ПОРУШУЄ ЗАКОНОДАВСТВО ПРО ЗАХИСТ ВІД НЕДОБРОСОВІСНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України знову оштрафувала ТОВ „Запорожбастранс” на 49 тисяч

гривень за недобросовісну конкуренцію. ТОВ „Запорожбастранс” здійснювало перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршруті „Енергодар-Кирилівка” без укладення відповідного договору з замовником транспортних послуг на перевезення пасажирів на маршруті, що підтверджено актом від 23.06.2017 та постановою від 11.07.2017 Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області.  
Внаслідок вчиненого порушення законодавства про автомобільний транспорт, підтвердженого рішеннями органу державної влади, наділеного відповідною компетенцією, ТОВ „Запорожбастранс” отримало неправомірні переваги у конкуренції на ринку послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршруті „Енергодар-Кирилівка” відносно заявника – ФОП Губка В.Ф., який обслуговує зазначений маршрут і зобов’язаний здійснювати перевезення пасажирів згідно з затвердженим розкладом руху та відповідно до умов договору.
Такі дії товариства відділення в черговий раз визнало порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді досягнення неправомірних переваг у конкуренції відносно іншого суб’єкта господарювання та застосувало штрафні санкції. Слід зазначити, що у 2017 році товариство втретє притягується до відповідальності за аналогічні порушення, що свідчить про системні порушення ним законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

 

www.amc.gov.ua  
                         
                  Прес-служба                    
        ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО                Тел.: (061) 239-06-74
    ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ                 Факс: (061) 224-61-65
            АНТИМОНОПОЛЬНОГО
               КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, к. 716 А             E-mail: zp@amcu.gov.ua