У Запоріжжі провели семінар із захисту прав дітей-сиріт

З метою поглиблення роботи зі службою у справах дітей та адміністраціями навчальних закладів працівники поліції ювенальної превенції взяли участь в семінарі-практикумі,

присвяченому питанням захисту прав дітей-сиріт та неповнолітніх, позбавлених батьківського піклування.
Захід відбувся 19 жовтня в Класичному приватному університеті. У практикумі взяли участь працівники відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області, відділу служби у справах дітей Запорізької міської ради, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та заступники директорів з навчально-виховної роботи коледжів області.

 

Присутні поспілкувалися на тему: «Стан, організація та профілактика негативних проявів та девіантної поведінки серед учнівської молоді».

Працівники поліції ювенальної превенції нагадали учасникам семінару, яким чином правоохоронні органи здійснюють контроль за дотриманням вимог законодавства щодо опіки, піклування над дітьми-сиротами та неповнолітніми, позбавленими батьківського піклування. Окрім того, поліцейські розповіли про заходи із запобігання дитячій бездоглядності, правопорушенням серед дітей та соціальний патронаж неповнолітніх, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі.

Нагадаємо, що на Запоріжжі відбувся семінар-тренінг для поліцейських.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області