Я МАЮ ПРАВО!

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб, у 2017 році стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».
           Завдяки цьому проекту здійснюється велика кількість навчальних заходів, проводиться консультування пересічних громадян та надається безоплатна правова допомога. Координація проекту здійснюється централізовано Міністерством юстиції України. Крім усіх перелічених заходів хотілося б розповісти про ще один важливий крок.
          У рамках проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права Міністерство юстиції організовує другу щорічну Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи». Цікаво, що учасниками конференції стануть студенти та аспіранти вищих навчальних закладів за спеціалізацією правознавство, державне управління, політологія, які для участі у інтернет-конференції повинні направити тези своїх доповідей та рецензії кандидата/доктора наук або витяг з рішення кафедри.
        Отже, студентам надається можливість взяти участь у формування нової правової системи нашої країни, адже своїми доповідями та матеріалами, вони вказують на нові шляхи розвитку та побудови інституту правового захисту населення. Завдяки реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» майбутні юристи, державні управлінці  та політологи, які стануть авторами найкращих робіт, зможуть особисто зустрітися з Міністром юстиції України та розповісти про своє бачення вирішення проблемних питань щодо прав, які потребують захисту, а також запропонувати  новий підхід до підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

В.о. завідувача сектору з питань
забезпечення діяльності Урядового
уповноваженого у справах
Європейського суду з прав людини
Головного територіального управління
юстиції у Запорізькій області                                    

А.І.Кусій