Читайте у газеті "Запорізька правда" за 26.10.2017 року

Шановні друзі! У четвер, 26 жовтня, виходить у світ свіжий

випуск газети «Запорізька правда», присвячений важливим аспектам нашого щоденного життя.

 

Творчий колектив редакції  підготував для вас чимало   цікавих і корисних  матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та  подій, що мають місце або  відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та  могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими,  були підготовлені  до зустрічі  із  всілякими явищами  у повному їх розмаїтті.
Зокрема, у свіжому випуску «Запорізької правди»  ви  дізнаєтесь, про історію боротьби одинокої матері із Більмацькою районною службою у справах дітей  за своїх чотирьох доньок.Так склалося, що суспільство сприймає багатодітні сім’ї як такі, що є бідними, неблагонадійними, мають проблеми з алкоголем, фізичним насильством та чимало інших бід. І коли служба у справах дітей вилучає малюків з таких сімей, цей орган сприймають як рятівника, який захистить дітей від горе-батьків. Проте чи завжди це так?  Ми спробували розібратись і пропонуємо вам ознайомитись з результатами нашого пошуку.
Ми прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви,  відкриваючи для себе сторінки правди в  історії України, ставали свідомими громадянами.
Зокрема, розкажемо про єдиного на пострадянському просторі піаніста, який здійснив повний запис усіх фортепіанних сонат і концертів Моцарта – а їх 27, зробивши тим самим великий внесок в сучасну виконавчу моцертіану,  одного  з найкращих інтерпретаторів його безсмертної  музики  –  видатного і відомого на увесь світ   Михайла Сергійовича Воскресенського. Він народився у Бердянську.

Тільки у нашій газеті  в рубриці «Справи небайдужих»  ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окрилюють.
Також не забуваємо порадувати, а  деколи і здивувати вас розмаїттям  сенсацій. Мова про те, як хлопчина з Молочанська став зіркою в Італії,
Денис Снігірьов, студент третього курсу  Запорізького музичного училища ім.П. Майбороди, клас педагога Анатолія Петриченка( баян,) щойно повернувся з перемогою з авторитетного міжнародного конкурсу виконавців у місті Ланчано, Італія. Цей міжнародний турнір на приз  видатного українського акордеоніста  Володимира Бесфамільного організував його ученик і послідовник всесвітньо відомий  музикант Володимир Зубицький.
 Денис своїм виконанням музичних творів  спричинив там справжній фурор, тому і був відзначений одразу ж двома «золотими» кубками -головними нагородами  конкурсу в різних номінаціях: за сольне виконання і виконання з оркестром.  Інтервью з хлопцем читайте на шпальтах газети «Зорізька правда».

А окрім того, подаємо й іншу  корисну ужиткову інформацію.
Нинішній випуск рубрики «Працевлаштування» у нашій газеті присвячений питанням нововведень до Трудового кодексу, перспектив оплати праці, працевлаштування молоді і трудової міграції до Польщі.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва,  цікавий кросворд, фотоконкурс,  а також місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  тижневу програму  телебачення із супутниковими каналами та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або  061-787-54-21(робочі дні)  у робочий час.