До Запоріжжя їде оркестр військово-повітряних сил США в Європі

27-28 жовтня у Запоріжжі з візитом перебуватиме „USAFE Band” (Оркестр Військово-повітряних Сил США в Європі). Оркестр ВПС США в Європі засновано у 1945 році,

  він має місцем постійної дислокації військову базу США в місті Рамштайн (Німеччина). Зараз оркестром керує полковник Дон Скофілд.
    „USAFE Band” виступає з гастролями по всьому світові, бере участь у благодійних програмах. В джазі – тільки військові. І навіть єдина дівчина, солістка, носить форму. Джаз-бенд Військово-повітряних сил США втілює американське уявлення про те, яким повинен бути армійський оркестр – без пафосу й офіціозу. Невимушеність, імпровізація, живий зв’язок з залом –  справжній американський джаз. Гастрольні концерти цього колективу в Україні є частиною урочистостей з відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США. Зокрема, оркестр мав спільний виступ із Президентським оркестром під час цьогорічних святкувань Дня незалежності України в Києві, виступав у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України, в  Одесі, Кропивницькому та інших містах.
    Програму „AmbassadorS” („Посли”), яку привезли американські військові музиканти в Україну, присвячено всесвітньо відомому американському джазменові й засновникові першого оркестру ВПС США, майору Ґлену Міллеру.
    У програмі перебування оркестру ВПС США в Європі в Запоріжжі:
    27 жовтня о 20.00 – виступ „USAFE Band” у джаз-клубі „Chicago Blues”, зустріч з представниками культури, музикантами.
    28 жовтня о 12.00 – виступ та майстер-клас „USAFE Band” для студентів Запорізького музичного училища ім. П.І.Майбороди; о 14.00 – відвідини Національного заповідника „Хортиця”; 16-30-17.00 – прес-конференція у Запорізькій обласній філармонії; 19.00 – концерт „AmbassadorS” у виконанні „USAFE Band” у концертному залі ім. М. Глінки Запорізької обласної філармонії.