Рятувальники отримали допомогу від депутата облради

Чотири акумуляторних батареї для пожежно-рятувальних автомобілів було закуплено з депутатського фонду Олени Клімченко (фракція «Об’єднання «Самопоміч»). «Техніка

рятувальників завжди повинна бути у доброму технічному стані, тому наше завдання – забезпечити можливість швидкої та вчасної заміни обладнання», – вважає депутат.

 

Рятувальники 6-ДПРЧ, які отримали акумулятори для свого транспорту, зазначили, що від стану техніки залежить якість реагування на екстрені ситуації. Тому наявність запасних частин та нового обладнання – питання дуже важливе для роботи рятувальника.
Рятувальники готові надавати допомогу людям у будь-який час доби та період року, вони звикли працювати при будь-яких негативних явищах, – зазначила Олена Клімченко. – Але для ефективного виконання завдань за призначенням їм необхідно перш за все мати надійну техніку.
За офіційними даними тільки за вересень підрозділи Головного управління по сигналу «Тривога» здійснили 1157 виїздів. За вказаний період запорізькі рятувальники ліквідували 964 пожежі. Внаслідок надзвичайних подій врятовано 31 особу, з них – 5 дітей.