«Центр підтримки сім'ї» Карітас Запоріжжя здійснив виїзний захід за запрошенням громади переселенців зі Сходу України у м.Токмак Запорізької області

Нас декілька разів запрошували наші знайомі з Токмака, проте це було неможливо без транспортного засобу. Зараз, маючи таку можливість, ми вперше зробили

виїзний захід 20 жовтня і отримали гарний результат. Готувався і працював весь колектив, у кожного було своє завдання, а головним результатом є вдячність людей, їх зацікавленість і потреба у нашій праці та запрошення приїхати до них знову, – говорить локальний координатор проекту Наталя Кушкіна.
    Асистенти родин працювали з дітками та підлітками: говорили на тему «Родина у моєму житті», робили «Яскраві парасольки» та «Ароматизовані мішечки» з цілющих трав, вирощених з великою любов’ю на власному городі, психологи провели бесіди «Чому хворіють діти?», «Що таке стрес?», що дуже зацікавило батьків, були індивідуальні питання.
    А кейс-менеджери провели анкетування з виявленням нагальних потреб, щоб провести аналіз і донести цю інформацію до керівництва фонду.
    Ми дуже вдячні за сприяння у проведенні заходу директору «Централізованої бібліотечної системи» м. Токмак Марині Вікторівні Таран, колективу бібліотеки і нашій активній волонтерці Вікторії Григоренко.

 

Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

 
Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»