В області триває широкомасштабний „Фестиваль військового патріотичного кіно у твоєму місті „Позивний Зеніт”

Цілий місяць по всій Запорізькій області за підтримки голови облдержадміністрації Костянтина Бриля демонструються фільми „Фестивалю військового

патріотичного кіно у твоєму місті „Позивний Зеніт”. Нагадаємо, фестиваль відкрився в Запоріжжі 13 жовтня  у Комунальному закладі „Кіноконцертний зал ім. О.Довженка”.  Запорізький край — перша в Україні область, яка під патронатом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля демонструє п’ять фільмів „Позивний Зеніт” в усіх кінотеатрах, кінотеатральних та кіноконцертних залах, під час сеансів проходять зустрічі з бійцями АТО, концертні програми. Про перебіг кінофестивалю активно повідомляють запорізькі та місцеві телеканали.
     Так, заходи „Фестивалю військового патріотичного кіно у твоєму місті „Позивний Зеніт” стартували у  Бердянську 17 жовтня. Урочисте відкриття фестивалю патріотичного кіно та показ першої стрічки відбулися у головній залі міського Палацу культури імені Т.Г.Шевченка. Подивитися представлені стрічки прийшли учні та студенти бердянських навчальних закладів, усього майже 650 осіб. Також завітали на перегляд фільмів „Позивного Зеніту” і секретар Бердянської міської ради Олексій Холод, начальник відділу культури Микола Шостак та головний спеціаліст відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, взаємодії з військовими частинами та учасниками АТО Ігор Зубрицький. Серед перших глядачів  були й  учнів 9-А та 10-А класів Бердянської ЗОШ 1-3 ст. №1.
    „Ми повинні дбати та оберігати ментальний простір нашої України”, „Маючи на озброєні таке душевне кіно, ми вже перемогли” – такі висновки зробили старшокласники після перегляду. Усіх бердянців запрошують на перегляд фільмів до міського Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка також 26 жовтня, 1 та 6 листопада.
    У Пологах кінофестиваль проходить у кінотеатрі „Юність”. Кінострічки вже переглянули учні Пологівського професійного ліцею, Пологівської гімназії „Основа”, Пологівської ЗОШ 1-3 ст. № 4, Пологівського колегіуму №1, вихованці Запорізького обласного центру соціально-психологічної адаптації дітей, працівники культури. У кінотеатрі розважального центру „Юність” фестиваль триватиме до 1 листопада.
    У Мелітополі покази фільмів триватимуть до 9 листопада у кінотеатрі „Перемога”. В Енергодарі фестивальні фільми демонструватимуться до 12 листопада у кінотеатрі „Прем’єра”. Василівський районний центр культури і дозвілля запрошує глядачів до 27 жовтня.
    В Запоріжжі фільми „Фестивалю військового патріотичного кіно у твоєму місті „Позивний Зеніт” тривають у ККЗ ім. О. Довженка, в кінотеатрах „Байда” та „Маяковського”.

 

    Показ фільмів „Фестивалю військового патріотичного кіно у твоєму місті „Позивний Зеніт” в усіх кінотеатрах, кінотеатральних та кіноконцертних залах  області триватиме до 15 листопада.
    Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль зазначив, що завдяки благодійному фонду Фелікса Кусаєва „Фенікс” і ТОВ „Метпромсервіс” усі жителі Запоріжжя та області можуть подивитися фільми „Позивний Зеніт” безкоштовно.