За 9 місяців роботодавці області отримали більше 3 млн грн. на відшкодування єдиного соціального внеску

На сьогоднішній день Служба зайнятості постійно вдосконалюється, створює умови для зручного та якісного обслуговування своїх клієнтів, розширює перелік

соціальних послуг. Співпрацюючи зі Службою зайнятості, роботодавці отримують широкий спектр послуг: від  допомоги у підборі персоналу до  економічних стимулів. Одним із таких інструментів є компенсація витрат роботодавцям розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних.  Це мотивує працедавців не тільки створювати нові робочі місця, а і забезпечувати роботою громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.
– На відшкодування роботодавцям єдиного внеску з коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття за дев’ять місяців поточного року профінансовано 3 млн 1 тис.грн., – повідомляє директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.
Механізм надання компенсації максимально простий. Роботодавець, який за направленням служби зайнятості працевлаштував безробітного на нове робоче місце, подає протягом двох місяців з дати працевлаштування до центру зайнятості два документи: заяву довільної форми та довідку встановленого зразку, а центр зайнятості компенсує роботодавцю витрати на єдиний соціальний внесок.
Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує безробітних квотної категорії на нові робочі місця або в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше, ніж 2 роки. Про порядок проведення відшкодування витрат на ЄСВ центром зайнятості та юридичне їх оформлення можна дізнатися у будь – якому центрі зайнятості.

 

Додатково
Протягом 9 місяців 2017 року на нові робочі місця,  із здійсненням компенсації витрат роботодавцю єдиного внеску, було працевлаштовано 497 безробітних, з яких 229 осіб з числа громадян, які відносяться до недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці.
В пріоритетних видах економічної діяльності суб’єктами малого підприємництва на нові робочі місця працевлаштовано – 268 осіб.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером(061)233-11-47.