«Розстріляний на Донбасі»

«Нехай ця книга стане ще одним підтвердженням того, що нашу силу духу нікому не дано ні здолати, ні розстріляти!»

О. Срипник
Тримаю в руках чергову книгу, яка щойно вийшла з друку, ще, як кажуть теплу,  Олександра Скрипника «Розстріляний на Донбасі» В основі роману драматична доля дипломата і розвідника Федора Боржинського, який у непростий період вітчизняної історії був послом Української держави на Кубані. Водночас столітня історія перегукується в романі із сьогоденням, і з подіями на Сході України, де на тимчасово окупованій території українські патріоти відчайдушно протистоять «руському міру» і неупокоєний дух барона Боржинського, розстріляного свого часу поборниками «єдіной і нєдєлімой» , не дає спокою кривдникам української землі донині…
    Це дев’ята книга автора, з якими вже знайомі запоріжці. Серед них «За золотом Нестора Махна» та інші, що розповідають про наших українських розвідників. Усі книги основані на реальних подіях з реальними прізвищами людей, що служили Україні. Одна з недавніх книжок автора «Курйози у розвідці». Усі роботи, що вийшли з під пера Олександра Васильовича, одержала високу оцінку як фахівців, так і широкого загалу. Саме тому він вважається одним з небагатьох дослідників історії спецслужб.
Олександр Скрипник розпочинав свою творчу кар’єру  у «Запорізькій праві», що дуже приємно. Зараз він радник голови зовнішньої розвідки України, член національної Спілки письменників України, заслужений журналіст України. Його слова, написані на сигнальному примірнику книги мають запасти в душу тим, хто ще в чомусь сумнівається! Сподіваюсь, що нову книгу скоро побачать запоріжці. Автор обіцяє розмістити її і в Інтернеті.

 

Заслужений журналіст України
Анатолій Наумов