У ЗНУ відбудеться День відкритих дверей

29 вересня 2017 року в Запорізькому національному університеті, у навчальному корпусі №2 (вул. Жуковського, 66Б), в актовій залі.о 10.00

відбудеться захід задля інформування абітурієнтів та їхніх батьків
про новації вступу-2017.

 

Програма заходу

зустріч із керівництвом університету
обговорення Правил вступу до ЗНУ у 2018 році та проходження ЗНО
нагородження грошовими сертифікатами переможців Ректорських олімпіад та переможців змагань на кубок Ректора «Веселі старти-Абітурієнт 2017»
презентація переваг навчання на факультетах
Основані питання для обговорення
Серед пріоритетних напрямків діяльності представників Запорізького національного університету – профорієнтаційно-консультаційна робота з абітурієнтами не лише Запорізької, але й сусідніх областей. На базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування діє Консультаційний пункт, куди можуть звернутися всі охочі з будь-яких питань, пов’язаних зі складанням зовнішнього незалежного оцінювання та перебігу вступної кампанії.
Співробітники пункту під керівництвом начальника відділу Юлії Паскевської надають вичерпну консультації щодо спеціальностей ЗНУ, особливостей освітнього процесу на кожному факультеті та перспектив, які відкриваються перед його випускниками. Також представники університету допоможуть вирішити практичні завдання, зокрема щодо збирання пакета документів, необхідних для реєстрації на участь у ЗНО, створення електронного кабінету вступника тощо.
Підготовчі курси – важливий крок вступу до університету
Призначення підготовчих курсів, які діють на базі ЗНУ, – допомогти вступникам успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання та написати випускні атестаційні роботи у навчальних закладах середньої ланки освіти.
 Висококваліфіковані фахівці – досвідчені викладачі ЗНУ – зможуть допомогти абітурієнтам не лише якісно підготуватися до складання ЗНО, але й усвідомлено обрати майбутню професію.
Це гарантує слухачам підготовчих курсів такі переваги перед іншими абітурієнтами:
– систематичне надання консультаційної допомоги фахівцями відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, серед іншого – профорієнтаційна допомога у виборі майбутнього фаху;
– оперативне реагування на всі зміни, внесені до процедури проходження ЗНО відповідно до останніх постанов і розпоряджень Міністерства освіти і науки України;
– використання досвіду вступних кампаній минулих років, зокрема поглиблене вивчення тем, які викликають особливі складнощі в учасників ЗНО;
– для зручності абітурієнтів існують курси як вечірньої, так і заочної форм навчання, що робить доступною якісну підготовку для представників не лише м. Запоріжжя, а й усієї Запорізької області;
– сприяння адаптації до перебування у виші, завдяки чому після успішного вступу слухачі курсів матимуть на початку навчання психологічну перевагу перед іншими першокурсниками;
– вчасне та в повному обсязі отримання необхідної психологічної підтримки: психологи ЗНУ надають старшокласникам консультації, як краще підготуватися до тестувань ЗНО і при цьому уникнути стресу;
– надання повної інформації щодо сучасного освітнього процесу у вищій школі та перспектив, які відкриваються перед випускниками ВНЗ, що дозволить абітурієнтам свідомо обрати вподобану спеціальність;
– залучення їх до культурного та спортивного життя університету, інтегрування до академічного простору;
– слухачі курсів під час вступної кампанії мають право першочергового зарахування за результатами підсумкової атестації;
– крім того, ті з них, які обрали для вступу спеціальності математично-природничого профілю, отримають при вступі додаткові 10 балів.
Безкоштовні пробні ЗНО – унікальна можливість
 якісної підготовки до вступу
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, спираючись на досвід вступних кампаній попередніх років, надає старшокласникам поради щодо успішного перебігу вступної кампанії:
– Шановні абітурієнти! Фахівці нашого відділу завжди готові Вам надати постійний супровід на будь-якому етапі вступної кампанії. Пам’ятайте, ми орієнтовані на діалог з Вами, як онлайн, так і в Консультаційному центрі ЗНУ. Крім того, в нашому університеті пройдуть безкоштовні пробні тренінги ЗНО. Ви матимете можливість максимально наблизитися до умов, в яких проходитиме основна сесія ЗНО. І не лише перевірите рівень своїх власних знань, а й підготуєтеся психологічно, організаційно, процедурно.
Технологія тренінгів забезпечить Вам «знання в дії» («knowledge action»). Ви познайомитеся з вищою школою та розширите свої адаптаційні можливості. Зауважте, що і жоден репетитор не надасть такої соціально-психологічної підготовки, як ці тренінги. Ви отримаєте свої тестові зошити та зможете упередити помилки в майбутньому.
Наш відділ є організатором консультативних зустрічей у Запоріжжі та в області. Також Запорізький національний як потужний науковий осередок вже на етапі вступної кампанії надає абітурієнтам можливість набувати необхідних для подальшої успішної кар’єри дослідницьких навичок завдяки МАН і численним олімпіадам.
Важливим нововведенням у профорієнтаційній роботі в ЗНУ є введення ректорських олімпіад, переможці яких отримають при вступі до вишу матеріальну винагороду.
Тож Ваша кар’єра починається саме із вибору університету. Ми допомагаємо Вам Ви формуєте свідомий вибір свого майбутнього фаху.
Тож разом крокуємо до омріяного результату: «Я – студент Запорізького національного університету!».
Довідка
*Варто відзначити, що для зарахування на підготовчі курси необхідно звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування (навчальний корпус № 2 (вул. Жуковського, 66 б), кабінет 204). Документи приймаються з 9.00 до 17.00.

При собі треба мати такі документи:
1. довідка з місця навчання;
2. копія паспорту;
3. 4 фото 3х4.
Більше інформації можна дізнатися, завітавши за адресою: вул. Жуковського, 66 б, (навчальний корпус ЗНУ № 2), каб. 204 або зателефонувавши: (061) 289-12- 96.
Також можна знайти чимало потрібної інформації за покликанням:
https://www.facebook.com/groups/114875125866523/
Ви можете звернутися щодо додаткової інформації до приймальної комісії ЗНУ за адресою: вул. Жуковського, 66 б, (навчальний корпус ЗНУ № 2), каб. 114,115 або за телефоном: 289-12-68, 764-67-53.