Читайте у газеті "Запорізька правда" за 02.11.2017р.

Шановні друзі! У четвер, 2 листопада , виходить у світ

свіжий випуск  «Запорізької правди», присвячений видатній події – 100 річчю нашої газети.
Творчий колектив редакції  підготував для вас чимало   цікавих і корисних  матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та  подій, що мають місце або  відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та  могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими,  були підготовлені  до зустрічі  із  всілякими явищами  у повному їх розмаїтті.
Ювілейний 100-річний випуск газети «Запорізька правда», який щойно вийшов у світ, здивує вас  тими змінами, які відбулися у  зовнішньому вигляді видання. Так, ваша правда, газета радикально змінилася. Втім, разючим  зовнішнім змінам передували внутрішні. Копітка робота творчого колективу  редакції  з трансформації видання у формат  community media тривала  майже два роки і врешті увінчалася результатом, який вам ще доведеться оцінити.
Серед тематичних інновацій  газети – рубрика «Митці в людях», яка, між тим, має давнє коріння. Нагадаємо, що колись, ще за радянських часів, була така практика, коли творчі  діячі і колективи виїжджали на підприємства та у господарства області із концертними виступами. Так відбувалось знайомство зблизька трудівників і митців. Широка громадськість, спілкуючись із володарями наших сердець,  долучалась до високого мистецтва, а діячі культури ставали ближчими до народу. Нині ж така практика втрачена в масовому порядку. І  новий проект «Запорізької правди» саме покликаний  відродити її, але вже в оновленій якості.  Тож у нинішньому впуску в рамках презентації нової рубрики  і відповідного широкомасштабного  мистецького проекту  «Запорізької правди» Вадим Гефтер, президент Всеукраїнської асоціації виконавців  авторської (бардівської) пісні  (налічує 18 філій в Україні), автор-виконавець, організатор фестивалів бардів, побував  у цехах «Запоріжстлі» і,  поспілкувавшись із сталеварами,   надихнувся,  піймав нову творчу хвилю і  тут же написав …«Заводську бардчастушку». Про пригоди барда на металургійному  комбінаті читайте у нашій газеті.
Ми прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви,  відкриваючи для себе сторінки правди в  історії України, ставали свідомими громадянами.
Зокрема, розкажемо про визначні історичні події, які відбулися на території нашої області за останні 100 років.
Тільки у нашій газеті  в рубриці «Справи небайдужих»  ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють.
Також не забуваємо порадувати, а  деколи і здивувати вас розмаїттям  сенсацій. Мова про інформацію у нашій новій рубриці «Ідентифікація.UA». Ми започаткували доволі епатажну рубрику з метою сприяти якомога повнішому усвідомленню  нами всіма нашої приналежності до українства. Розпізнавання і сприйняття своєї культурної, духовної спадщини,  етичних та  естетичних засад формування  народних традицій і звичаїв, часом сенсаційні відкриття  у цій царині, певні, допоможуть  всім нам укріпитися у власному громадянському самовизначенні.
 У цій рубриці не буде «заборонених» тем. На будь-які, навіть незручні питання ми шукатимемо вичерпні відповіді.
 Втім, прагнучи говорити якомога відвертіше про «утаємничені» теми, намагатимемося  дотримуватися щонайменше етичних і журналістських стандартів –  не заступимо за межу. У нинішньому випуску ми пропонуємо вам  обговорити «соромливу» тему українських секс-символів і традицій статевого виховання.
А окрім того, подаємо й іншу  корисну ужиткову інформацію. Про які  захоплення «Запорізька правда» тільки не розповідала своїм читачам! А, виявляється, «на світі ще багато, друг Гораціо, такого, що  невідомо нашим мудрецям». Тож, газета взялася познайомити своїх читачів і широким розмаїттям хобі, які, можливо, комусь прийдуться до смаку. У нинішньому випуску мова про бердчекінг, або скорочено бердінг. Що це таке?- Прочитайте  у нашій газеті.

 

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва,  цікавий кросворд, фотоконкурс,  а також місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  тижневу програму  телебачення із супутниковими каналами та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або  061-787-54-21(робочі дні)  у робочий час.