„Дивосвіт” скликає юних митців

8-11 листопада в Запоріжжі пройдуть заходи Х Міжнародного фестивалю мистецтв „Дивосвіт”.  Організатори фестивалю – Департамент культури,

туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації; Департамент освіти і науки Запорізької ОДА, КУ „Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради, Запорізьке обласне відділення Всеукраїнської національної музичної спілки, ГО „Центр „Світ Очима Дітей”.
    До участі у фестивалі запрошуються аматорські та професійні вокальні, танцювальні, інструментальні, циркові, театральні колективи та сольні виконавці віком з 3-х років. Фестивальний конкурс проводиться у таких номінаціях: ансамблі, малі форми,  солісти, оркестри, хори. Запрошуються також театри, театри моди, читці, юні циркові артисти, народні майстри та композитори.
    Міжнародний благодійний фестиваль талантів „Дивосвіт” — культурно-мистецькій соціально важливий інтеграційний проект, який вже 10 років працює для популяризації української дитячої та молодіжної культури, естетики, творчості та розвитку талантів як на національному, так і міжнародному рівнях. „Дивосвіт” щороку збирає у запорізьких палацах культури тисячі глядачів та понад 2000 учасників різних жанрів та стилів на сцені. Кожного року участь у фестивалі беруть діти з особливими потребами.
    До складу журі у різні роки входили Ніна Матвієнко, Арсен Мірзоян та інші відомі українські діячі культури. Цього року до складу журі запрошено:
Стадніченко Н.В –  Заслужена артистка України, старший викладач ЗНУ кафедри акторської майстерності (м. Запоріжжя);
Мартиненко І.С. – Заслужений діяч естрадного мистецтва України, музикознавець, режисер (м. Львів);
Бобровник Ю.В. – викладач  народного сценічного танцю „Київської муніципальної  академія танцю імені Сержа Лифаря” (м. Київ);
Гончаренко Ю.В.  – кандидат педагогічних наук, доцент, викладач хореографії ЗНУ (м. Запоріжжя);
Бондаренко О.О.   – художній керівник культурно мистецького центру Сумського державного університету, кандидат педагогічних наук, викладач вокалу (м. Суми)
 Громиш М.О.  – член міжнародної Асоціації образотворчих мистецтв при ЮНЕСКО, майстер декоративно-прикладного мистецтва, живописець, театральний художник, дизайнер одягу. Учасник „Lviv Fashion Week” (м. Львів).
    З положенням та заявкою Х Міжнародного фестивалю мистецтв „Дивосвіт” можна ознайомитися на сторінці http://zomc.org.ua/polozhennya-pro-konkursi-festivali/item/2028-polozhennia-kh-mizhnarodnoho-festyvaliu-mystetstv-dyvosvit-08-11-lystopada-2017-r-m-zaporizhzhia