ДВА ЗАПОРІЗЬКИХ ПІДПРИЄМЦЯ ПОРУШИЛИ ВИМОГИ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ, ЩО ПРИЗВЕЛО ДО СПОТВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТОРГІВ

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України  оштрафувала ФОП Черкасова А.Б.

та ФОП Гришко І.М. на 20 тисяч гривень кожного за антиконкурентні узгоджені дії.
Дії фізичної особи-підприємця Черкасова А.Б. та фізичної особи-підприємця Гришко І.М., які полягали у погодженні своїх тендерних пропозицій під час участі у червні – серпні 2016 року у відкритих торгах на закупівлю комп’ютерної техніки, проведених комунальною установою „Комп’ютерний інформаційно-обчислювальний центр” Запорізької облради, відділення визнало порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).  Узгодженість дій підтверджується, зокрема,: сталими трудовими відносинами, схожістю в оформленні документів, яка виключає можливість їх підготовки самостійно та без обміну інформацією, схожістю в підходах визначення закупівельних цін тощо. За вказане порушення підприємців притягнуто до відповідальності у вигляді накладення штрафу.

 

www.amc.gov.ua  
                         
                  Прес-служба                    
        ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО                Тел.: (061) 239-06-74
    ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ                 Факс: (061) 224-61-65
            АНТИМОНОПОЛЬНОГО
               КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, к. 716 А             E-mail: zp@amcu.gov.ua