Гвардійці відзначили День автомобіліста України

Військовослужбовці 9-го полку оперативного призначення відзначали свято всіх водіїв та автолюбителів України, яке святкується

29-го жовтня. На честь свята командування частини відзначило грамотами та черговими званнями найкращих військовослужбовців, які мають відношення до автомобільної техніки.
«Я радий служити військовим водієм багатотонної вантажівки. На нас покладена велика відповідальність за безпечне транспортування особового складу. Та ще й чималого догляду потребує автомобільна техніка…» – поділився солдат Андрій Борищук.
Також військовослужбовці влаштували мітинг-реквієм біля пам’ятнику загиблим воїнам-водіям під час 2-ої світової війни. Гвардійці вшанували пам’ять автомобілістів хвилиною мовчання та виконали Гімн України під супровід оркестру військової частини 3029 НГУ.
По закінченню урочистостей військовослужбовці вирушили на екскурсію до відомого Запорізького музею ретро-автомобілів та військової техніки «Фаетон», де з радістю розглядали експонати та фотографувалися з оригінальними та ексклюзивними моделями авто.

 

 Олег Соловйов