Книжкова толока у м. Запоріжжя

Великий літературно-культурний фестиваль «Книжкова толока- 2017» втретє відбувся у Запоріжжі, в «Козак-палаці». Захід підняв соціально-важливі

теми і представив гостям масу якісного українського книжкового продукту. Тут була представлена ​​велика кількість мотиваційний, розвиваюча і дитяча література.
 Протягом трьох днів працювали різні дискусійні майданчики, на яких кожен бажаючий міг долучитися до обговорень проблем  дискримінації людей за різними ознаками в сучасному суспільстві, і спільними зусиллями спробувати знайти шляхи вирішення цієї проблеми. Учасники  прагнули донести публіці теми,  які підпадають під цензуру суспільства.
Також в рамках заходу представили  новинки сучасної української літератури від відомих авторів  і початківців. Однією з «зірок» запорізької «Книжкової толоки» став відомий український письменник Любко Дереш, і інші українські культурні діячі, такі, як Макс Кідрук, Євгенія Чуприна, Остап Дроздов. Ветерани АТО були на “Толоці” і гостями, і охоронцями, і учасниками. Зокрема долучилися до презентації документального фільму “Січ”. Інновації фестивалю –  майданчик робототехніки,  музейна локація – музеї краєзнавчий, зброї та заповідник «Хортиця»  представили  тут свої видання та експонати.,- залучили чимало відвідувачів. А для малюків на фестивалі традиційно працював затишний  мистецький куточок «Кніголісся». Запоріжжі вкотре переконалися, що фестиваль «рве шаблони» – адже  «місто металургів» перетворює на культурний центр. І  вже став однією з «візитівок» Запорізького краю  у культурному просторі.