Володимир Буряк повідомив, коли може розпочатися будівництво пасажирського терміналу в запорізькому аеропорту

Будівництво нового пасажирського терміналу в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» може розпочатися вже у листопаді. Про це повідомив

сьогодні міський голова Володимир Буряк, відповідаючи на питання журналістів відносно підписання Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом розпорядження, що дає право розпочати будівництво об’єкта.
– У нас відбулися дві події. Перше – визначений підрядник будівництва терміналу. Друге – Володимир Гройсман підписав розпорядження про затвердження проекту будівництва терміналу. Це підтверджує, що запорізькому аеропорту бути, у Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» велике майбутнє, – зазначив Володимир Буряк.
Міський голова подякував за підтримку запорізького проекту Прем’єр-міністра України Володимиру Гройсману та віце-прем’єру Володимиру Кістіону. Наступний крок, підписання договору з підрядником будівництва.
– Якщо не виникне ніяких додаткових питань, то в першій половині листопада договір буде підписаний, після чого мають розпочатися роботи з будівництва терміналу, – сказав Володимир Буряк.