VOX POPULI -опитування громадської думки: За що ви любите «Запорізьку правду» ?

1.Олег Бурбовський, голова Запорізького осередку Національного Союзу фотомитців України:
-Це найстаріша газета в місті, з якою в мене пов’язанно

спільне творче минуле. «Запорізька правда» друкувала мої кращі репортажні світлини та інші творчі доробки. Ця газета за роки свого існування відтворила справжню історію нашого міста. З колишнім редактором ми були добрими приятелями, завжди знаходили час для спілкування.
2.Сергій Собінецький, інженер:
– У газети свій, особливий і цікавий погляд на сьогодення, який частково відтворює і моє світосприйняття. Ціную інформативно-аналітичні статті в газеті , зміст яких і форма подачі мені близька. Дуже імпонує  українська мова газети.
3.Ольга Деревянко, громадський активіст:
Вважаю що в редакції  газети працюють люди, які випереджують сьогоденний час. Багато місця приділяється формуванню духовних цінностей сучасної людини. Взагалі «Запорізька правда» це газета з добрим і світлим людським обличчям.
4. Ольга Тетерина завідуюча філії центральної бібліотеки:
-Газета дуже цікава. Статті  і теми , що піднімаються такі дискусійні, особливі для сьогодення, не містечкові, а дуже важливі для нас. Читачи мають розбиратися в політиці, мають розуміти яких саме людей треба обирати, для того щоб змінити своє життя на краще. Приємно що газета україномовна.
5. Ольга Цветкова, бібліограф:
Люблю газету за те, що вона має багато фактичних історичних матеріалів. Вона об’ективно розглядає важливі болючі питання соціальної сфери.