Брудні технології на виборах в ОТГ – це репетиція до фальшування майбутніх виборів?

Системне та централізоване використання брудних технологій на виборах в об’єднані територіальні громади є репетицією влади до фальшування майбутніх

президентських і парламентських виборів. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на прес-конференції у Києві.

 

Вона наголосила, що згідно паралельного підрахунку голосів, «Батьківщина» здобула впевнену перемогу на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 жовтня в усіх областях України, здобувши 31% голосів виборців. Про впевнену перемогу висуванців партії свідчать і результати екзит-полу, проведеного місцевими громадськими організаціями.
«Цей результат здобутий на тлі масштабних фальсифікацій, на чолі яких стояло вище керівництво держави, на тлі масштабного підкупу, який відбувався по всій країні, на фоні тиску за допомогою силових структур та на тлі використання адмінресурсу», – зазначила Юлія Тимошенко.
Також, на думку народного депутата, усі брудні технології, що застосовувались під час виборів 29 жовтня, є репетицією наступних президентських і парламентських виборів. Юлія Тимошенко звернулась до громадян із закликом в майбутньому не піддаватись на брудні технології, не дозволяти принижувати свій вибір, голосувати вільно, «боротися та не здаватися».
«Ми безмежно вдячні всім, хто в неділю, незважаючи на погану погоду та власні справи, прийшов на дільниці і віддав голос за наших кандидатів», – підсумувала лідер «Батьківщини».