«Психосоціальна підтримка дітей у буферній зоні»

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує вже другий місяць. З давніх-давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю.

    У жовтні у Єлизаветівській школі в рамках проекту «Психосоціальна підтримка дітей у буферній зоні» фонду «Карітас Запоріжжя» відбулося Свято осені. Декорації цього заходу вражали і милували око відвідувачів дійства. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи, які організували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, яблук, картоплі, каштанів, учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Невеличка концертна програма справді порадувала присутніх гарним настроєм та гумором!
    Сценки, що пронизані любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором створили святкову атмосферу. Програма святкового заходу була яскравою та насиченою танцювальними номерами та музичними композиціями.
    Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

 

Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»