Стадіон європейського рівня у Південному мікрорайоні

Історія спортивних успіхів повинна починатися з тренувань у дворі. – Так вирішили депутати Запорізької обласної ради і об’єднали зусилля для

проектування і будівництва масштабного спортивного об’єкту на вулиці Автозаводській в Південному мікрорайоні Запоріжжя

 

З ініціативи першого заступника голови Запорізької обласної ради, депутата Запорізької обласної ради Єгора Семенкова, депутати направили зі своїх депутатських фондів солідні капіталовкладення (більше 1,2 млн. грн.). Ще 300 тис. грн. на реалізацію проекту «Здоров`я – найбільший скарб» було виділено в рамках міського конкурсу проектів з Громадської бюджету.
Яким повинен стати новий спортивний центр під відкритим небом – підказали самі жителі Південного мікрорайону. З огляду на те, що в районі вулиці Автозаводської пустує величезна територія, ініціаторам і проектантам вдалося реалізувати побажання всіх потенційних користувачів спортивного комплексу. За проектом, тут буде і футбольне, і баскетбольне поля, і майданчик для настільного тенісу, і зона відпочинку.
Будівельники зайшли на об’єкт нещодавно, але вже провели роботи з підготовки ділянки: розчистили і вивезли сміття, демонтували зайві асфальтовані ділянки, підготували для наповнення спеціальними сумішами котлован. Сьогодні ведуться активні роботи з формування котловану для спортивних майданчиків.
Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, який постійно контролює хід будівельних робіт, запевнив «Запорізьку правду»: вже до кінця року запорожці побачать перші результати. Будівельники обіцяють обладнати майданчик для гри в настільний теніс і упорядкувати зону відпочинку. Здійснити першу пробіжку або зійтися командами на футбольному полі жителі Південного зможуть в наступному році.
   
Високі стандарти
Стадіон буде відповідати не тільки високим технічним стандартам, але, головне – потребам жителів Південного мікрорайону.
– Цей майданчик – і для масового спорту, і для індивідуальних тренувань. І я дуже сподіваюся, що цей спортивний об’єкт стане центром сімейного спорту, де батьки будуть показувати приклад здорового способу життя своїм дітям, – зазначив Єгор Семенков під час чергової інспекції будівництва і подякував своїм колегам-депутатам – Володимиру Байді, Ігорю Жердєву, Наталі Міхайській та Ігорю Черняку – за депутатську і спортивну солідарність.
– Запорожці будуть більше займатися спортом і підтримувати курс на здоровий спосіб життя, коли в місті і області буде достатньо спортивних об’єктів європейського рівня, – впевнений Єгор Семенков.