У м. Запоріжжя відбулася конференція "Ми різні, але ми разом"

Захід має за мету підтримку простору для ефективного спілкування та співпраці представників державних та недержавних організацій у напрямку

поширення миротворчої діяльності в м. Запоріжжя.
    Офіційна частина розпочалася з привітальних слів учасникам конференції та ознайомлення присутніх з програмою розбудови миру Благодійним Фондом Caritas Ukraine через презентацію менеджера проектів МБФ Карітас України Ганна Гоменюк.
    Далі робота Конференції складалася з виступів докладачів: представників державних та недержавних організацій. Учасники ділились досвідом поширення простору для налагодження діалогу між громадянами, постраждалими від конфлікту на Сході України та місцевою спільнотою, інтеграції ветеранів, які повернулися із зони АТО в мирне життя шляхом формування навичок безконфліктного спілкування, толерантної поведінки, розвитку емоційної стійкості і гнучкості.
    Ми вдячні Sarah Cox (США), фахівцю з миротворчості та Goran Bozicevic (Хорватія), експерту з 20-річним досвідом в напрямку миротворчості за можливість отримати відповіді на хвилюючі питання та почути про досвід роботи в напрямку миробудування.
    Далі відбулася робота в групах у форматі «Світове кафе»: напрацьовували напрямки для подальшої роботи, ефективного спілкування та взаємодії представників державних та недержавних організацій у сфері поширення миротворчої діяльності в м. Запоріжжя.
    Дякуємо всім учасникам за відкритість, за щирість та готовність ділитися здобутим досвідом. Така взаємодія сприятиме подальному розвитку миротворчості у нашому місті та об’єднує громаду задля миру та порозуміння.

 

Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної організації
«Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя