Важкоатлети Запорізького національного університету привезли з Чемпіонату Європи золото та срібло

У місті Дуррес, Албанія, нещодавно відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років. У чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років взяли участь 212 учасників із 35 держав Європи. Україну представляло 8 чоловіків і 8 жінок. У складі збірної команди України від Запорізької області взяли участь три спортсмени – студенти Запорізького національного університету, які привезли додому дві золоті медалі та срібні медалі.
Так, Дмитро Вороновський посів 1 місце у ваговій категорії до 56 кг у сумі двоборства з результатом 239 кг і завоював 2 срібні нагороди в ривку з результатом 109 кг та поштовху з результатом 130 кг. Дмитро став дворазовим чемпіоном Європи.
Кирило Пирогов посів 1 місце у ваговій категорії до 94 кг у сумі двоборства з результатом 376 кг і завоював ще дві золоті нагороди в ривку з результатом 175 кг та поштовху з результатом 201 кг.
Ганна Панова завоювала срібну нагороду у ваговій категорії до 69 кг у сумі двоборства з результатом 210 кг, срібну нагороду в ривку з результатом 96 кг та бронзову нагороду в поштовху з результатом 114 кг.
За словами тренерів спортсменів – Олександра Слободянюка та Анатолія Орлова (викладач Запорізького національного університету, кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту) – запорізькі спортсмени показали гідний результат, проте дуже важливо на цьому не зупинятися та йти вперед. Спортсмени стали чемпіонами, проте ще існує великий потенціал для розвитку. Отримана перемога – це наполеглива праця в команді.

Прес-служба ЗНУ