Володимир Буряк повідомив, коли у Запоріжжі з'являться додаткові автобуси великої місткості

Правління «Укргазбанку» прийняло рішення дати дозвіл на укладення договору для придбання автобусів великої місткості для «Запоріжелектротрансу»

на умовах фінансового лізингу. Про це розповів сьогодні журналістам міський голова Володимир Буряк.
– Перші автобуси в рамках цього договору можуть з’явитися у Запоріжжі вже у листопаді-грудні. Решта – на початку наступного року. Це дозволить нам значно поліпшити перевезення пасажирів зі спальних районів міста і в зворотному напрямку, – зазначив Володимир Буряк.
Міський голова нагадав, що міська влада веде планомірну роботу по збільшенню ролі комунального громадського транспорту в перевезенні пасажирів. Для цього не тільки впроваджується програма «Запорізький трамвай», а й реалізується ряд проектів для придбання автобусів великої місткості. Це не тільки програма фінансового лізингу, за рахунок якої планується купити 35 автобусів.
Зокрема, в рамках співпраці України і Європейського інвестиційного банку, Запоріжжя вже у наступному році розраховує отримати кредитні кошти, на досить пільгових умовах, для придбання 55 автобусів і 10 електробусів.
– У результаті ми плануємо зайняти свою стабільну нішу в забезпеченні пасажирських перевезень, забезпечивши частку комунального транспорту на рівні більше 30%. Це сприятиме підвищенню безпеки і комфорту перевезення пасажирів у Запоріжжі, – сказав Володимир Буряк.