Запорізькі поліцейські відвідали родини, які перебувають на обліку

З метою соціального і правового захисту прав неповнолітніх працівники поліції та фахівці служби у справах дітей провели профілактичний рейд

у Вознесенівському районі Запоріжжя.
27 жовтня інспектори ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області разом зі спеціалістами служби у справах дітей Запорізької міської ради відвідали родини, які перебувають на обліку. Фахівці провели профілактичні бесіди з батьками і дітьми, які проживають у Вознесенівському районі міста.

 

Під час зустрічей правоохоронці та соціальні працівники надали поради батькам щодо виховання неповнолітніх, влаштування дітей до закладів освіти та розповіли, як отримати соціально-психологічну допомогу. Також правоохоронці провели профілактичні бесіди із дітьми та попередили батьків про відповідальність за порушення прав та інтересів неповнолітніх.

Всього за 9 місяців поточного року працівники поліції стосовно батьків склали 707 протоколів за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Нагадаємо, що запорізькі поліцейські долучились до проекту «Єдність».

Відділ комунікації
поліції Запорізької області