До Запоріжжя повернувся батальйон охорони «55-ки»

У суботу, 4 листопада, відбулась урочиста зустріч батальйону охорони 55-ї окремої артилерійської бригади, що повернувся із зони АТО до пункту постійної дислокації військової частини.
Підрозділ, який було сформовано навесні 2014 року як 39-й батальон територіальної оборони «Дніпро-2» і згодом переведено до складу «55-ки», нині вперше був виведений із зони бойових дій.
З цієї нагоди військовий оркестр 55-ї окремої артилерійської бригади провів святковий концерт для особового складу батальйону. Коровай, спеціально для зустрічі приготовлений запорізькими волонтерами, вручив бійцям начальник оркестру, військовий диригент, майор Іван Солошенко. Ну, а концертна програма, що включала попурі з творів світової музичної класики та українські пісні, викликала у загартованих бійців цілу бурю емоцій!
Привітав піхотинців з поверненням додому член ради ветеранів 55-ї окремої артилерійської бригади, колишній командир 23-го батальйону територіальної оборони, полковник Юрій Могилевець. «Пам`ятайте: не дивлячись на складнощі та випробування військової служби, ви творите новітню історію України. І від вас залежить, якою Україна буде в майбутньому», – підкреслив Юрій Євгенович.
На проблемні питання військовослужбовців батальйону відповів заступник командира 55-ї окремої артилерійської бригади з морально-психологічного забезпечення, підполковник Ігор Немінський. Він також вручив відзнаку «За оборону Авдіївки» гранатометнику батальйону охорони, солдату Олександру Мазоха. За словами хлопця, йому подобається служити саме в цьому підрозділі, і він в майбутньому бачить себе офіцером рідного «бату».
Додамо, що 39-й батальйон територіальної оборони виконував бойові завдання під Волновахою, Старобешево, Іловайськом. У листопаді 2014 року батальйон було введено до складу 55-ї окремої артилерійської бригади.