Гвардійці військової частини 3029 приймають у свої ряди молоде поповнення

У 9 полку оперативного призначення бійці осіннього призову склали Військову присягу на вірність українському народові. Урочистий захід розпочався з виконання Державного гімну та винесення бойового прапору частини.
Далі до молодого поповнення звернувся тимчасово виконуючий обов’язки командира частини підполковник Андрій Бєляєв: «У цей урочистий день ви присягаєте не тільки залишатись вірними, але й боронити, захищати та піклуватись про нашу державу. Це справжній чоловічій вчинок. Тому я бажаю кожному військової наснаги, мужності, витримки та мирного неба над головою та домівками ваших близьких».
Після завершення ритуалу складання присяги з Божим благословенням виступив капелан військової частини, який освятив бійців полку. Після урочистого маршу до слова запросили солдата Миколу Янкового, який привітав своїх товаришів, та скориставшись нагодою освідчився у кохані своїй дівчині. Юлія була дуже вражена і звісно сказала «Так», а усі присутні гості привітали закохану пару бурхливими оплесками. Ще декілька хвилин стройовий плац частини переповнювався щирим щастям та радістю, а потім продовжився урочистий захід. По завершенню близькі та друзі бійців мали згоду особисто привітати свої захисників. «Це нереально круто! – поділився враженнями молодший брат солдата Андрія Гонтового – Така дисципліна, така стриманість, та напроти такі емоції! Це просто неповторно!»
Для гостей частини також приготували святковий концерт музичного гурту «3029», провели бесіду з батьками та друзями щодо умов проходження служби та відповіли на усі турбуючи їх питання. Після чого гвардійці пішли у своє перше звільнення в місто.

автор Анатолій Гололобов