Інтерактивна лекція «Історія українських музичних інструментів у м. Запоріжжя

Книгарня «Є» та Музей історії музичних інструментів «Барабанза» запрошують на інтерактивну лекцію «Історія українських музичних інструментів», яка відбудеться 7 листопада за участю директора музею Дениса Васильєва. Початок – о 18:30.

Дримба, ліра, трембіта, тулумбаси, кобза, лютня, сопілка, цимбали… Незрозумілі, але такі рідні слова, що відгукуються в кожному українському серці.
Під час лекції директор Музею історії музичних інструментів «Барабанза» Денис Васильєв розкаже про різнобарв’я народних інструментів на прикладі книжок Гната Хоткевича «Музичні інструменти українського народу» (Видавництво О. Савчука) і Володимира Кушпета «Школа реконструкції виконавської традиції» і «Старціство: мандрівні співці-музиканти в Україні». Також у відвідувачів буде можливість побачити на власні очі аутентичні інструменти з колеції музею, і навіть послухати їх звучання у виконанні Дениса Васильєва.

Музей історії музичних інструментів «Барабанза» було створено у вересні 2016 року на базі громадської організації «Центр розвитку бізнес-технологій та культури», що діє з 2003 року. Створенню музею передував багаторічний досвід проведення етномузичних просвітницьких заходів, зібрання колекції етнічних інструментів членами організації та участь в музейних проектах за підтримки Goethe-Institut в Україні.
На сьогодні в колекції музею нараховується більше 500 експонатів: музичних інструментів, аксесуарів до інструментів, відповідної літератури, медіатека та ін. Музей відрізняється передусім тим, що прагне не тільки зберегти матеріальні об’єкти культурної спадщини, а й передавати живі традиції виготовлення музичних інструментів та гри на них.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».