Депутати оновили обладнання дитячого відділення

Дитяче відділення поліклініка Запорізької міської багатопрофільної клінічної лікарні №9 отримало нове обладнання та меблі від депутатів обласної та міської ради

«Об’єднання «Самопоміч» Олени Клімченко, Ірини Максимової та Олени Галкіної.

 

Депутати від фракції «Об’єднання «Самопоміч» виділили гроші зі своїх депутатських фондів на закупівлю обладнання для амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги №9. За ці кошти були закуплені апарати для електрокардіограм, перев’язочний та хірургічний столи, інструменти для отоларингологічного огляду, таблиці Рабкіна (тест на дальтонізм).
За словами голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Олени Клімченко, підтримка лікарняних закладів сьогодні важлива, як ніколи:
За спільним рішенням моїм та депутатів Галкіної Олени та Максимової Ірини, ми спрямували частину свого депутатського фонду на закупівлю обладнання дитячого відділення та забезпечення комфорту лікарів і маленьких пацієнтів та їх батьків. Дуже хочу, щоб наші діти були здорові, а наші лікарі мали можливість допомагати берегти їхнє здоров’я!
Умови праці у відділенні залишали бажати кращого: заміни старих меблів та інструментів чекали ще з часів набуття незалежності, а у кімнаті, де зберігаються вакцини, не було кондиціонера.
Лікарі розповідають, що працювали на старому обладнанні з першого дня на робочому місці, – розповіла Ірина Максимова. – Меблі не тільки застаріли «морально», але й у прямому сенсі ставили загрозу: шафи могли впасти, оглядові столи хиталися. Рада, що нам з колегами вдалося покращити ситуацію, але працювати ще є над чим. Як депутат обласної ради продовжуватиму цей напрямок у своїй роботі наступного року.
Депутат міськради Олена Галкіна зазначила, що реформування галузі охорони здоров’я повинно відбуватися разом зі створенням комфортних умов для лікарів і пацієнтів:
Оновлення лікарняного інвентарю відбувається не так швидко, як потрібно для якісного та комфортного лікування. Тому у наступному році разом із колегами по фракції продовжуватиму допомагати медичним закладам.